Novinky

Masters Vsetín

Sobotního turnaje ve Vsetíně se zúčastnilo 11 hráčů našeho klubu, vzhledem k celkovému počtu hráčů - 31 - to byla vlastně více jak třetina kuličkářů. A je třeba říci, že i výsledkově jsme si nevedli špatně. Historického úspěchu na turnaji kategorie Masters dosáhl náš borec Luboš Karásek, který obsadil skvělé třetí místo. Z dalších místních je pak třeba zmínit 15. místo Karla Ondrůje a 17. místo Radka Julinka.

Mezi juniory pak opět excelovali naši mladí z klanů Karásků, vyhrál František a třetí byl Antonín.  V klubové soutěži pak Hanácká Trefa skončila na druhém místě mezi celkem deseti kluby.

Ale zpět k sobotě, sotva jsme dorazili na místo začalo mírně poprchávat, no za pár minut už hustě lilo. Připravené antukové hřiště za chvíli připomínalo rybník a vypadlo to, že při hře asi všichni pěkně zmokneme. Jak prozíravé se z tohoto pohledu jeví rozhodnutí Karla Fábera, jakožto hlavního pořadatele, posunout začátek turnaje o hodinku. Najednou se vyčasilo, déšť ustal a až do večerních hodin se naštěstí nevrátil. Naši vsetínští hostitelé rychle vysušili co se dalo a hurá na kuličky. Vzhledem k posunu začátku turnaje se dohrávalo za tmy, za umělého osvětlení. Ukázalo se, že toto zřejmě více vyhovuje ostravskému borci Františku Gregorovi, který porazil Veroniku Šťastnou z Prahy.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

Otaslavický špekáček

... tak nějak bychom mohli tento turnaj nazvat, jelikož už tradičně po turnaji opékáme společně špekáčky, popíjíme pivko a prohodíme pár slov a nejen o discgolfu. Prostě otaslavická

Předposlední turnaj v discgolfu Hanácké trefy

Zveme všechny dne 20.10.2024 do Otaslavic na další klání létajících disků do železných košů. Organizační pokyny: - startovné 30 Kč - registrace: 9:00 - 9:30 hod - výhoz v 9:30 - budeme hrát dvě kola,

Karáskovo sluníčko, Mistr Hané, 29. Bedihošť open - vše v jeden den

Tak se nám to všechno sešlo do jednoho dne. Tím dnem je sobota 5.10.2024 . Vlivem nepřízně počasí bylo Karáskovo sluníčko přesunuto z původního termínu 14.9., a tak si můžeme v jeden den užít kuliček

světový discgolf v ČR

Ve dnech 23 - 25. 5. 2025 proběhne na Konopišti discgolfový turnaj zařazený do světové "elitní série". Na Konopiště se sjede světová discgolfová špička - nejlepší američtí a evropští hráči. Kdo by

28. Bedihošť Open - kuličky

Jako již tradičně v Bedihošti, u tenisových kurtů, se v sobotu 24.8.2024 uskuteční kuličkový turnaj - 28. Bedihošť Open . Tentokrát je to bez omezení, takže se mohou zúčastnit všichni naši členi.